درادامه تندرویها، دولت نهم پروژه عبور از رهبری را هم کلید زد!

آرش عزیز دعوتی کرده به ذکر خاطرات سالهای پس از انقلاب، برجسته‌ها رو همه به یاد داریم ولی در زندگی آنلاین زخمهائی هست که شاید برای بقیه شامل مرور زمان بشه:

سید خندان

رئیس جمهوری داشتیم که آوازه گفتگوی متمدنانه‌اش گوش فلک را پاره کرده بود. ۵ سال پیش این رئیس جمهور محبوب در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی و در میان بهت و حیرت جهانیان و باز شدن فک ایرانیان به غایت قدشان فرمود:

ما فقط سایت های غیر اخلاقی و مستهجن را فیلتر کرده ایم. قطعا سایت های خبری مثل بی بی سی و صدای آمریکا باز خواهند بود و حتی سایت های سیاسی مخالف جمهوری اسلامی آزادانه فعالیت می کنند.

زمانه گذشت و مردی از دل مردم برخاست:

احمدی نژاد در خواب احمدی نژاد در دل مردم

چه نشسته‌اید آزادی که توهمش را به شما داده‌اند فقط ۲ درجه است. مرا رأی دهید تا ۳۶۰ درجه‌ایش را برایتان به ارمغان بیاورم. (وقتی گفت ۳۶۰ درجه دستهایش را هم این شکلی کرد.) ملت رأی دادند و الوعده وفا انقدر زاویه آزادی رو باز کرد که این بار فکمان از عرض جر خورد. جنابشان در میان همان جهانیان بهت زده با افتخار سرشان را بالا گرفتند ضمن انکار همجنسگرائی در ایران فرمودند: «ایران آزادترین کشور جهان است.»

تحلیل به سبک کیهان

آن موقعش که دو درجه آزادی داشتیم سایتهای مخالف جمهوری اسلامی آزادانه فعالیت می‌کردند و فقط! سایتهای مستهجن فیلتر شده بودند الآن که ۳۶۰ درجه آزادی داریم ببین استهجان در چه حد باید باشد که یک وبلاگ فیلتر شود.

فیلترچی‌هائی که با داشتن چند پست دولتی انقدر بیکار هستند که در لباس دوستی به اعتراف خودشان مشغول کنترل و آمار گرفتن از تولیدکنندگان اصلی محتوای وب هستند اگر شک دارند می‌توانند هر یک میلیون و چهارصد هزار کلمه این وبلاگ رو بررسی کنند که خلاف قوانین جمهوری اسلامی نیست. به قول فردوسی همش در دیتابیس موجوده!

احمدی نژاد در قاطعیت

ما که هرچی گشتیم چیزی پیدا نکردیم جز اینکه تا از عکس عزیز فرزانه‌ای استفاده کردم ، زیر و روی وبلاگهایم (+ ، + ، + ، +) به سرنوشت اکانتهای دیگرم در سایتهای اجتماعی (+ ، + ، +) دچار شد. اگر مثل حکایت روضه با شنیدن «سگ امام حسین» گریه را سر دادند و توجه نکردند که محتوای سنجاق شده به آن عکس چه بوده که هیچ! ولی اگر دولت نهم قصد دارد با مترداف کردن عکس رهبر با محتوای مستهجن و غیراخلاقی پیامی به مردم بدهد و زمینه کودتا فراهم آورد نکته‌ای است که از چشمان تیز بین امت همیشه پشت رهبر مخفی نخواهد ماند.

رونوشت به منتقد نمونه دولت حسین شریعتمداری برای چاپ در کیهان، (متناسب با حال و هوای توهمات صفحه دوم)

 

پی‌نوشت: مهربان باشید و عشقولانه

6 thoughts on “درادامه تندرویها، دولت نهم پروژه عبور از رهبری را هم کلید زد!

 1. ای بابا :دی کلی کامنت تایپیده بودم ولی به محض اینکه اومدم پابلیش کنم آنتی فیلترم از کار افتاد :دی
  برای کوری چشم دشمنان یه بار دیگه سعی میکنم کامنتم رو تایپ کنم :))

 2. نه دیگه کلمات اون طوری که اولش اومد نمیاد :دی کامنته جور نمیشه :) مهم نیست! مهم اینه که کامنت میدیم پس هستیم. حتی احتمالا بیش از قبل از فیلترینگ
  پاسخ:
  سعادت و کم سعادتی از عوارض فیلترینگه ;)

 3. این احمدی نژاد در قاطعیت من و کشت!موفق باشید!

  پاسخ:
  وقتی داشتم اون قسمت رو تایپ می‌کردم با خودم گفتم یعنی کسی متوجه می‌شه؟

 4. چه جالب! من ابتدای این پست رو خوندم، بعد اومدم از وبلاگت دنبال کنم(عادت دارم پست هایی رو که می خوام با دقت بخونم از سایت می بینم)، در نتیجه سایتت رو باز کردم دیدم فیلتره متاسفانه. بعد بهت اطلاع دادم، جدا از اینکه…
  فیس بوک و یوتوب باز شدند در عوض باید یک سری قربونی بشن!

 5. آقا این احمدی نژاد به کدوم یکی از حرفهاش عمل کرد که به این یکی بخواد عمل کنه. اونقدر دلمون از دست این شبه بشر خونه که چیزی نگیم راحتتریم