نگذاریم بالاترین رسانه‌مان را پایین بکشند

بالاترین از بدو تولد زیر حمله بود ولی این بار فرق می‌کند. اولین وب سایت وب ۲ فارسی زبان این بار هویتش مورد تعرض قرار گرفته به قصد اینکه آدرسش را تایپ کنید و محتوائی دیگر ببینید. کاری که با اولین سرویس وبلاگ‌نویسی فارسی زبان کردند تا در  آدرسی جدید با پسوند ir فعالیت کند. کاری که با وب‌نوشت محمد علی ابطحی کرده بودند تا مجبور شد در وب‌نوشته‌ها ادامه دهد.

برای بالاترین وقت و انرژی زیاد گذاشتیم، فحش خوردیم به وبلاگهایمان حمله شد سرورهایمان خوابید ولی ارادتمان به مهمترین اتفاق وب فارسی ذره‌ای کم نخواهد شد.

بالاترین

از ما چه بر می‌آید؟

اگر من بنویسم تو بنویسی او بنویسد، شاید این بنویسد آن بنویسد آنها بگویند… آن وقت راحت‌تر می‌شود دامین را پس گرفت.

لطفا با هر رسانه‌ای که در اختیار دارید اعم از شبکه تلویزیونی، رادیو، وب سایت خبری یا +۱۸، وبلاگ و حتی توئیتر نگذارید بالاترین رسانه‌مان را پائین بکشند. به دور و بری که این خبر برایشان تکراری است توجه نکنیم به هزاران نفری که خبر ندارند بیندیشیم.

این همه بالاترین به ما خبر رساند یک بار ما دینمان را ادا کنیم و خبر «خبرگزاری مردم» را به گوش بقیه برسانیم.

از اینجا می‌توانید پیگیر اخبار بالاترین باشید.

10 thoughts on “نگذاریم بالاترین رسانه‌مان را پایین بکشند

 1. راستش من خوشحالم که اینطوری شده
  من عضو بالاترین بودم
  بالاترین سایت بود که اصول دنیای سایبر رو رعایت نمی کرد
  آنها جواب ایمل های منو هرگز ندادند

 2. وقتی بالاترین هیچ وقت جواب درخواستها و ایمیلهای من رو نمیداد حالا من چجوری براش ناراحت باشم . بالاترین یه باند بودن که هر چی خودشون دوست داشتن میزاشتن و هیچ کس رو در جمع دوستان خودشون راه نمیدادن . شاید اینجوری مدیریتش عوض شد و یه تکونی خورد .
  بالاترین فقط یه گروه بودن که فقط آشنایان رو در جمع خودشون راه میدادن .

 3. در پاسخ دوستانی که کلیت عملکرد بالاترین را صرفا به خاطر جواب ندادن به ایمیلهایشان براورد و تخطئه می کنند عرض کنم سایت بالاترین در بعد جمعی و اطلاع رسانی عملکردی داشت که موجب اقدام به حذف آن از طرف سانسورچی ها شد و نه به خاطر پاسخ ندادن به ایمیلها. آن وجه ای که از شما حساسیت و یاری می طلبد همین بعد جمعی و عمومی آن است همه با هم برای دفاع از دانستن آگاهی و دموکراسی با تمام توان تلاش کنیم.

 4. امام هکرها و سانسور چیان ، امام یاغیان و مزدوران ، امام بی ترمزان و بی مغزان آمد
  امام مسدودگران و فیلترینگ ، امام دشمن قلم و آگاهی ، امام با طناب دار آمد
  امام دشمن وبلاگ و بالاترین، امام دشمنان سایت های اینترنتی ، امام با هکرهای مزدور آمد

  به دلیل فیلتر و هک بالاترین توسط عوامل مزدور جمهوری اسلامی ، 3 بیت دیگر به شعر (امام آمد ، امام با طناب دار آمد) اضافه کردم