پیش‌بینی خودجوشیدن اقشار مختلف مردم فردا رأس ساعت

وقتی یادم آمد که قرار است با تفسیر جدید آزادی حتی رأی دادن به فلان کاندیدای تأیید شونده توسط شورای نگهبان هم براندازی نرم محسوب شود خودداری کردم و نیامدم بنویسم که:

چطور غائله پرتاب کفش شخصی حقیقی به «جرج بوش» چندین ماه خوراک برنامه‌های تمسخرآمیز رسانه به اصطلاح ملی می‌شود ولی از تحقیر به مراتب سنگین‌تر ایران و رئیس‌جمهورش توسط دیپلماتهای حاضر در اجلاسی جهانی (دوربانی که جز ایران بقیه در سطح وزیر در آن شرکت کرده بودند) ‌و از دست زدنهای عصبی «متکی» و «مشایی» (که در رسانه‌های داخلی به اکثریت حضار تبدیل شدند) واژه‌های «عزت» و «اعتماد به نفس» استخراج می‌شود.

متکی و مشایی در حال روحیه دادن بهم

حجم سلسله خبرهای سازمانی که در راستای شرف‌بخشی به این آبروریزی در حال تولید و پخش هستند هم برای یادآوری تأثیر شوخی خونسردانه رئیس جمهور آمریکا در مورد سایز کفش پرتاب شده انگیزه‌ای نمی‌گذاشت ولی با دیدن این خبر دیگر مرا یارای مقاومت نبود و از پا در آمدم:

فردا رأس ساعت ولی خودجوش

اینها اعترافند یا واژه‌ها معنایشان عوض شده؟

3 thoughts on “پیش‌بینی خودجوشیدن اقشار مختلف مردم فردا رأس ساعت

 1. به‌به، مرحبا به خبرگزاری وزین فارس!
  از قرار معلوم کادر تحریریه‌اش از عده‌ای نابغه شامل پیشگو، فیزیکدان، شیمیدان، متا-فیزیک‌دان، روانشناس و … الی آخر تشکیل شده!

 2. بابا شما هم گیر دادین!! بذارین مردم استقبال خودجوش داشته باشن!! شما هم به گمانم از سازمان CIA حقوق میگیرید!!! نکنه سرور سایت شما هم تو آمریکاست!! به به! شما هم که خود فروخته اید!!!

  تو دولتی که تمامی مشکلات آن با انداختن نامه به چاه جمکران حل شده! لیست نمایندگان مجلس آن به دست امام زمان امضا شده! رییس جمهور ما چهره کاملا نورانی دارند و بالاخره دختر 13 ساله تو خونشون انرژی هسته ای کشف میکنند، اینجور پیشبینی ها که چیز زیاد دور از ذهنی نیست!!

  شما هم بهتره به جای این خودفروشی ها و اقدام به براندازی نرم برید کشکتونو بسابین! اگه هم دیدین که کشک گرونه، سر کوچه رییس جمهور ما ارزونیه! به گمونم نرخ تورم برای اونجا معنی نداره!!
  ——
  پی نوشت: واقعا من بنده رو سیاد درگاه امام زمانم که اینجوری تو ادبیات من داره بازیچه میشه! مگر خودش از سر تقصیرات من بگذره