تولدی دوباره

تهران از پارک پرواز

این برای اولین بار است که ۲۲ مهر را نه در کشورم و نه در کنار خانواده‌ام هستم ولی همین که دوباره آنلاین هستم و می‌توانم بنویسم را مدیون کسانی هستم که هنوز شرایط فراهم نشده تا بتوانم آنطور که باید ازشان تشکر کنم. ولی به نشانه سپاس و قدردانی از کسانی که از همینجا، همین صفحه و همین پهنه سایبر افتخار دوستیشان را از لابلای کلمات به دست آوردم و به سبکی که اخیرا از رسانه‌های داخل کشور یاد گرفتم:وحید آنلاین

تشکر ویژه می‌کنم از الف که زحماتش جبران ناپذیر خواهد بود.
تشکر می‌کنم از ب.ک در استرالیا
تشکر می‌کنم از مهدی ی درلس‌آنجلس
تشکر می‌کنم از ص.ج و م.ب در ایران
تشکر می‌کنم از م.ج، د.م در لندن
تشکر می‌کنم از ز.م، آ.ی، م.ع، ن.ک در کانادا

و سپاس ویژه از وبلاگنویسانی که به یاد بودند. عزیزانی که پای نوشته قبلی مرا مورد محبت قرار دادند، کاربران بالاترین و دوستان خوبم در توییتر و فرندفید

تنفس دوباره را در گودر از سر گرفتم که هزاران آیتم نخوانده انتظارم را می‌کشید. اگر آدرس مطالب به اشتراک گذاشته شده‌ام هم از ایران مسدود شده، لطفا این یکی را آزمایش کنید یا این شناسه را به حساب جیمیل خود اضافه کنید:

vahid.ht

12 thoughts on “تولدی دوباره

 1. 1- تولدت مبارک
  2- وحید یعنى شما الان در جوار ما هستى؟ این عکس سى ان تاوره باور کن.
  3- چون من هم پاى پست قبلیت کامنت گذاشتم، تشکرت رو قبول میکنم :)))

  گذشته از شوخى، تولدت مبارک، همیشه شاد و سلامت باشى، اینور دنیا لطف و مرحمتش بیشتره از اونور، به امید دیدن روز هاى پر از شادى و موفقیتت.

 2. وحید عزیز، تولدتون مبارک!
  به قول آرتا هرمس “مهم نیست چه می کنم … مهم این است که من مسوولیت آن را پذیرفته ام، مسوولیت آزادی را… من تاوان آزادی ام را می دهم و هنگامی که زیاد خسته نیستم گاهی لبخند هم می زنم!”
  همین که دوباره آنلاین شدید خیلی مایه خوشحالیه، براتون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.